in

Revija filmova U SUSRET FEST-u u Jugoslovenskoj kinoteci od 10. februara

U susret Festu

Revija filmova U susret FEST-u biće održana u salama Jugoslovenske kinoteke u Uzun Mirkovoj 1 i Kosovskoj 11 u periodu od 10. februara do 7. marta 2022, sa izborom ostvarenja koja su učestvovala na našem najvećem filmskom festivalu u proteklih desetak godina.

Revija U susret FEST-u počinje filmovima „Krv moje krvi“ (2015) Marka Belokija i „Beli bog“ (2014) Kornela Mundruca. Biće prikazano ukupno 11 filmova od kojih su većina obeležili izdanja FEST-a u protekloj deceniji, među kojima se izdvajaju „Klimaks“ (2018) Gaspara Noea, „Mlada i divna“ (2013) Fransoa Ozona, „Na telu i duši“ (2017) Ildiko Enjedi…

Među filmovima koji će se prikazivati, publika će moći da pogleda i film “Sibil” (2019) Žastin Trije, u kom jednu od glavnih uloga tumači nedavno tragično preminuli glumac Gaspar Ulije.

U okviru programa U susret FEST-u od 10. do 25. februara projekcije će biti u sali “Makavejev” Jugoslovenske kinoteke u Uzun Mirkovoj 1, a od 25. februara do 7. marta filmovi će se prikazivati u Muzeju kinoteke u Kosovskoj 11.

Cena ulaznica je 300 din.

PROGRAM U SUSRET FEST-u,
SALA MAKAVEJEV u UZUN MIRKOVOJ 1

Četvrtak 10.2.

18:00 KRV MOJE KRVI (ITA/FRA/ŠVA 2015)
Uloge: Robeto Herlicka, Pjer Đorđo Belokio
Režija: Marko Belokio

20:30 BELI BOG (MAĐ/NEM/ŠVE 2014)
Uloge: Žofija Psota Šandor Žoter
Režija: Korenl Mundruco

Petak 11.2.

18:00 BELI BOG (MAĐ/NEM/ŠVE 2014)
Uloge: Žofija Psota, Šandor Žoter
Režija: Korenl Mundruco

20:30 KLIMAKS (FRA/BEL 2018)
Uloge: Sofija Butela, Kidi Smajl
Režija: Gaspar Noe

Subota 12.2.

18:00 KLIMAKS (FRA/BEL 2018)
Uloge: Sofija Butela, Kidi Smajl
Režija: Gaspar Noe

20:30 MLADA I DIVNA (FRA 2013)
Uloge: Marin Vakt, Žeraldin Pelas
Režija: Fransoa Ozon

Nedelja 13.2.

18:00 MLADA I DIVNA (FRA 2013)
Uloge: Marin Vakt, Žeraldin Pelas
Režija : Fransoa Ozon

20:30 NA TELU I DUŠI (MAĐ 2017)
Uloge: Aleksandra Borbelj , Geza Morčani
Režija: Ildiko Enjedi

Ponedeljak 14.2.

18:00 NA TELU I DUŠI (MAĐ 2017)
Uloge: Aleksandra Borbelj, Geza Morčani
Režija: Ildiko Enjedi

20:30 MOJA MAJKA (ITA/FRA/NEM 2015)
Uloge: Džon torturo (John Turturro), Nani Moreti (Nanni Moretti)
Režija: Nani Moreti (Nanni Moretti)

Četvrtak 17.2.

18:00 MOJA MAJKA (ITA/FRA/NEM 2015)
Uloge: Džon torturo (John Turturro), Nani Moreti (Nanni Moretti)
Režija: Nani Moreti (Nanni Moretti)

20:30 PROŠLOST (FRA/ITA/BEL 2013)
Uloge: Berenis Bežo, Tahar Rahim
Režija: Ašgar Fahradi

Petak 18.2.

18:00 PROŠLOST (FRA/ITA/BEL 2013)
Uloge: Berenis Bežo, Tahar Rahim
Režija: Ašgar Fahradi

20:30 SIBIL (FRA/BEL 2019)
Uloge: Viržini Efira, Adel Eksarkopulos
Režija: Žustin Triet

Subota 19.2.

18:00 SIBIL (FRA/BEL 2019)
Uloge: Viržini Efira, Adel Eksarkopulos
Režija: Žastin Trie

20:30 DŽIMI P. (SAD/FRA 2013)
Uloge: Benisio Del Toro, Matje Almarik
Režija: Arno Deplešan

Nedelja 20.2.

18:00 DŽIMI P. (SAD/FRA 2013)
Uloge: Benisio Del Toro, Matje Almarik
Režija: Arno Deplešan

20:30 HRONIČNI (MEK/FRA 2015)
Uloge: Tim Rot, Sara Satrlend
Režija: Mičel Franko

Ponedeljak 21.2.

18:00 HRONIČNI (MEK/FRA 2015)
Uloge: Tim Rot, Sara Satrlend
Režija: Mičel Franko

20:30 VERAN ČOVEK (FRA 2018)
Uloge: Letisija Kasta, Lili-Rouz Dep
Režija: Luj Garel

Petak 25.2.

18:00 VERAN ČOVEK (FRA 2018)
Uloge: Letisija Kasta, Lili-Rouz Dep
Režija: Luj Garel

20:30 KRV MOJE KRVI (ITA/FRA/ŠVA 2015)
Uloge: Robeto Herlicka, Pjer Đorđo Belokio
Režija: Marko Belokio

PROGRAM U SUSRET FEST-u ,
SALA U KOSOVSKOJ 11

Petak 25.2.

18:00 KRV MOJE KRVI (ITA/FRA/ŠVA 2015)
Uloge: Robeto Herlicka, Pjer Đorđo Belokio
Režija: Marko Belokio

20:30 BELI BOG (MAĐ/NEM/ŠVE 2014)
Uloge: Žofija Psota, Šandor Žoter
Režija: Korenl Mundruco

Subota 26.2.

18:00 BELI BOG (MAĐ/NEM/ŠVE 2014)
Uloge: Žofija Psota, Šandor Žoter
Režija: Korenl Mundruco

20:30 KLIMAKS (FRA/BEL 2018)
Uloge: Sofija Butela , Kidi Smajl
Režija: Gaspar Noe

Nedelja 27.2.

18:00 KLIMAKS (FRA/BEL 2018)
Uloge: Sofija Butela, Kidi Smajl
Režija: Gaspar Noe

20:30 MLADA I DIVNA (FRA 2013)
Uloge: Marin Vakt, Žeraldin Pelas
Režija: Fransoa Ozon

Ponedeljak 28.2.

18:00 MLADA I DIVNA (FRA 2013)
Uloge: Marin Vakt, Žeraldin Pelas
Režija: Fransoa Ozon

20:30 NA TELU I DUŠI (MAĐ 2017)
Uloge: Aleksandra Borbelj, Geza Morčani
Režija: Ildiko Enjedi

Utorak 1.3.

18:00 NA TELU I DUŠI (MAĐ 2017)
Uloge: Aleksandra Borbelj, Geza Morčani
Režija: Ildiko Enjedi

20:30 MOJA MAJKA (ITA/FRA/NEM 2015)
Uloge: Džon Tarturo, Nani Moreti
Režija: Nani Moreti

Sreda 2.3.

18:00 MOJA MAJKA (ITA/FRA/NEM 2015)
Uloge: Džon torturo, Nani Moreti
Režija: Nani Moreti

20:30 PROŠLOST (FRA/ITA/BEL 2013)
Uloge: Berenis Bežo, Tahar Rahim,
Režija: Ašgar Fahradi

Četvrtak 3.3.

18:00 PROŠLOST (FRA/ITA/BEL 2013)
Uloge: Berenis Bežo, Tahar Rahim
Režija: Ašgar Fahradi

20:30 SIBIL (FRA/BEL 2019)
Uloge: Viržini Efira, Adel Eksarkopulos
Režija: Žastin Trie

Petak 4.3.

18:00 SIBIL (FRA/BEL 2019)
Uloge: Viržini Efira, Adel Eksarkopulos
Režija: Žastin Trie

20:30 DŽIMI P. (SAD/FRA 2013)
Uloge: Benisio Del Toro, Matje Almarik
Režija: Arno Deplešan

Subota 5.3.

18:00 DŽIMI P. (SAD/FRA 2013)
Uloge: Benisio Del Toro, Matje Almarik
Režija: Arno Deplešan

20:30 HRONIČNI (MEK/FRA 2015)
Uloge: Tim Rot, Sara Satrlend
Režija: Mičel Franko

Nedelja 6.3.

18:00 HRONIČNI (MEK/FRA 2015)
Uloge: Tim Rot, Sara Satrlend
Režija: Mičel Franko

20:30 VERAN ČOVEK (FRA 2018)
Uloge: Letisija Kasta, Lili-Rouz Dep
Režija: Luj Garel

Ponedeljak 7.3.

18:00 VERAN ČOVEK (FRA 2018)
Uloge: Letisija Kasta , Lili-Rouz Dep
Režija: Luj Garel

20:30 KRV MOJE KRVI (ITA/FRA/ŠVA 2015)
Uloge: Robeto Herlicka, Pjer Đorđo Belokio
Režija: Marko Belokio

Ne propustite ovogodišnji FEST!


♥ Ako vam se svideo tekst podelite ga sa prijateljima na društvenim mrežama ili ga pošaljite nekome kome će biti koristan!

Written by Events in Serbia

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.

Olimpijada u Srbiji

Nekad i sad: Olimpijada u Srbiji

fest 2022

50. FEST: „Novi hrabri svet“ od 25. februara do 6. marta 2022.